Четвертий день розіграшу Кубка Віктора Петренка в Одесі назвав володарів головного призу в спортивних танцях на льоду (сеньйори та юніори) та в одиночному катанні юніорок та юніорів.

В змаганнях танцюристів на найвищу сходинку п’єдесталу прогнозовано зійшли чемпіони України Олександра Назарова та Максим Нікітін. Учні харківського тренера Галини Чурілової лідирували після ритмічного танцю, а після довільного збільшили свою перевагу і перемогли із загальним результатом 190.96 балів.

Олександра та Максим вперше вийшли на змагальний лід у нинішньому сезоні і презентували свої нові програми. Довільний танець, поставлений під саундтрек з мюзиклу «Мулен Руж», вони виконали впевнено, емоційно на хорошій швидкості. Якісне катання доповнили вишукані костюми. За другий виступ наші спортсмени отримали від суддів 115.79 балів.

«Перший старт пройшов, нерви і стрес залишилися позаду, тепер будемо спокійно аналізувати свій виступ на турнірі. Звичайно, були моменти, коли десь чогось не вистачило, але загалом ми задоволені обома прокатами. З елементами все було добре, серйозних помилок не припустилися, підтримка була четвертого рівня. Ми отримали позитивні відгуки, передусім, від фахівців, тобто, програми сподобалися, тому глобальних змін в елементах, костюмах чи ще в чомусь не планується. Тепер будемо шліфувати свої програми», – зазначив Максим Нікітін у коментарі сайту УФФК.

Дует з Великої Британії Саша Фіар/Джордж Уоддел набрали у підсумку 173.36 балів і залишилися на другій позиції. Третє місце зберегли за собою польські фігуристи Анастасія Полібіна/Павел Головішніков – 150.86.

У танцюристів-юніорів після довільної програми перша трійка також не зазнала змін. Бронзові призери 6-го етапу юніорського Гран прі Ангеліна Кудрявцева/Ілля Каранкевич (Кіпр) були кращими як у ритм-танці, так і в довільному. Їхня переможна сума балів склала 155.65. Український дует Марія Пінчук/Микита Погорєлов виконав довільний танець на другий результат (88.44) і фінішував також на другій позиції- 147.86. Замкнули призову трійку грузинські спортсмени Юлія Лебедєва-Бітадзе/Дмитро Пархоменко – 138.34.

Ще дві нагороди українські фігуристи здобули в одиночному катанні юніорів. Учень Вадима Честаховського 15-річний Гліб Смотров, який був другим у короткій програмі,   впевнено виграв довільну і набрав в загальному заліку найкращу суму балів – 179.17.

«Срібло» виборов наш Вадим Новіков – 169.55, а на третій рядок піднявся Кен Фіттерер з Великої Британії – 158.73.

З довільною програмою сьогодні виступали юніорки. Її виграла, як і коротку Анастасія Конга з Латвії – 148.06. Її співвітчизниця Софія Степченко посіла друге місце – 145.78, а на третє з результатом 126.08 вийшла українська фігуристка Анастасія Васильченко, яка після короткої програми йшла четвертою.

Турнір завершиться завтра, 24 жовтня.