В останній день міжнародного турніру з фігурного катання «Кубок Віктора Петренка» в Одесі українські спортсмени залишилися без головного призу, але здобули «срібло» та «бронзу».

Нагороди розігрувалися в чоловічому та жіночому одиночному катанні в категорії сеньйори. В змаганнях чоловіків перед довільною програмою претендентом на перше місце був срібний призер чемпіонату України Кирило Лішенко, який лідирував після короткої програми. Проте два падіння – під час виконання потрійного лутца та на другому каскаді позбавили його шансів на перемогу. Учень Дмитра Шкідченка посів друге місце з підсумковим результатом 154.44, поступившись Даніелсу Кочкерсу з Латвії, який чисто виконав два потрійних акселя – сольний та в каскаді. Сума балів переможця 172.50. Третя позиція в українського фігуриста Сергія Соколова – 148.09.

До Латвії відправляється ще один головний приз турніру, який здобула одиночниця  Анете Лаце. Її перемога була гарантованою, оскільки латвійська фігуристка стала  єдиною учасницею змагань в одиночному катанні жінок в «дорослій» категорії. Анете набрала загалом 165.70 балів.

Нагадаємо, перший міжнародний турнір «Кубок Віктора Петренка» проводився в Одесі з ініціативи олімпійського чемпіона та під егідою МІжнародної спілки ковзанярів (ISU).

В ньому взяли участь фігуристи всіх вікових категорій – новіси, юніори та сеньйори з

Австралії, Білорусі, Великої Британії, Грузії, Естонії, Кіпру, Латвії, Польщі, Узбекистану та України. Для багатьох дорослих фігуристів та юніорів «Кубок Віктора Петренка» став своєрідним стартом в новий сезон, а новісам надав змогу взяти участь в міжнародних змаганнях, відчути їх атмосферу, набратися досвіду. Фахівці та учасники відзначили  хорошу організацію турніру в одеському Палаці спорту. Окрім того, змагання взяв під свій патронат Національний олімпійський комітет (НОК) України, вони

увійшли до календаря Української федерації фігурного катання (УФФК) та Єдиного календарного плану Міністерства молоді та спорту України.

Віктор Петренко – чемпіон Олімпійських ігор 1992 в чоловічому одиночному катанні, чемпіон світу, триразовий чемпіон Європи. Він народився в Одесі і є представником відомої спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Крижинка». З ім’ям одеського фігуриста пов’язані найяскравіші сторінки українського та світового фігурного катання. За великі заслуги  та вклад у розвиток цього виду спорту Віктора Петренка включено до Залу слави світового фігурного катання.