Українці Олександра Назарова/Максим Нікітін показали п’ятий результат у спортивних танцях на льоду на традиційному міжнародному турнірі Кубок Ніцци у Франції. За підсумками двох програм вони набрали 151.42  бали.

У довільній програмі фігуристи продемонстрували не таке впевнене катання, як у короткій,де вони були другими попри непорозуміння з музичним супроводом.Прокат їхнього довільного танцю,створеного командою Ігоря Шпільбанда до олімпійського сезону, судді оцінили у 90.40 балів,поставивши дуету 43.60 балів за виконання елементів та 46.80 – за компоненти.

З перевагою понад 20 балів перемогли у турнірі британські танцюристи Пенні Кумс/Ніколас Бакленд – 172.98. На другому місці китайська пара Ван Шиюе/Лю Синью – 153.94,на третьому – французи Марі-Жад Лоріо/Ромен Легак – 153.38.

Український дует обійшли також Анжеліка Абашкіна/Луї Торон(Франція)- 151.94.

Нагадаємо, Олександра Назарова/Максим Нікітін другий рік тренуються у США у Ігоря Шпільбанда. На чемпіонаті світу-2017 у Гельсінкі вони вибороли олімпійську ліцензію і у лютому наступного року візьмуть участь у зимових Іграх у Пхьончхані.

У цей же день з короткою програмою виступили жінки. Наша Анна Хниченкова йде четвертою з сумою балів 57.46. У своїй програмі учениця В’ячеслава Ткаченка чисто виконала каскад потрійний тулуп+потрійний тулуп, показала високі рівні на нестрибкових елементах. Цього разу їй «не дався» практично лише потрійний лутц. За техніку фігуристка отримала 32.66 балів, за компоненти – 24.80.

Переможці та призери у жіночому одиночному катанні стануть відомі сьогодні,15 жовтня.