На столичній Льодовій арені визначилися ще три володарі Кубка України з фігурного катання.

У чоловічому одиночному катанні цей почесний приз додав до своєї колекції нагород дворазовий чемпіон України Іван Шмуратко (Київ). Лідерство 18-річного учня Марини Амірханової не викликало сумнівів уже після короткої програми, де він мав значну перевагу в балах над своїми суперниками. У довільній фігурист виглядав як для першого старту досить впевнено і знову спробував стрибнути сальхов у чотири оберти, але поки що невдало. Потрійний аксель Шмуратко чудово виконав у каскаді, а за сольний отримав «мінуси». Загальний результат переможця – 211.91 балів, його довільну  судді оцінили у 142.29 балів. Наступний старт фігуриста – міжнародний турнір Nebelhorn Trophy в Оберстдорфі (Німеччина) 23-26 жовтня.

Друге місце зберіг за собою Кирило Марсак (Київ) – 160.53, а за третю позицію, за відсутності у довільній програмі Кирила Лішенка, боротьба велася між Михайлом Рудковським (Київ) та Федором Кулішем( Київ). У довільній програмі в цьому двобої переміг Рудковський, але п’яте місце в короткій програмі завадило йому закріпити цей успіх в загальному заліку. Зате Кулішу балів вистачило і він заслужено зійшов на третю сходинку п’єдесталу за підсумками двох програм – 139.60.

У спортивних танцях на льоду Олександра Назарова та Максим Нікітін показали клас уже в першому турнірі сезону. Їхній довільний танець під музику французького композитора Рене Обрі, який учні Галини Чурілової залишили з минулого сезону, набув нових фарб, зокрема, завдяки ексклюзивним елементам та хореографічним деталям і був високо оцінений суддями – 111.32. Сума балів харківської танцювальної пари за два виступи становить 184.11. Ще два українські провідні дуети – харків’яни Дар’я Попова/ Володимир Бєліков та кияни Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров зберегли свої турнірні позиції, як у довільній програмі, так і в загальному заліку. Вони посіли відповідно друге – 168.08 та третє  – 162.31 місця.

Успішним виявився змагальний дебют нещодавно створеної спортивної пари Софія Голіченко/Артем Даренський  з Дніпра. Учні Лілії Батутіної були на кубковому турнірі єдиними представниками парного катання, але помітно хвилювались, представляючи  свої програми. Вочевидь, обидві роботи будуть вдосконалюватися та ускладнюватися, проте одне із своїх завдань Софія та Артем виконали – продемонстрували свій чималий потенціал, а відтак і хороші перспективи. За виконання довільної програми дніпровський спортивний дует отримав 83.75 балів, а його загальний результат – 125.04 балів.

Нагадаємо, вчора Кубок України в жіночому одиночному катанні виграла харків’янка Таїсія Спесивцева.