Спортивну пару Софія Голіченко/Артем Даренський було створено навесні 2020 року.
Артем Даренський – дворазовий чемпіон України у парі Софією Нестеровою, учасник чемпіонату світу серед юніорів, чемпіонату Європи.


-Артеме, які очікування від перших у сезоні стартів та вашого дебюту з новою партнеркою?
-Передусім, хочемо якнайкраще показати свої програми, самим відчути та побачити, як вони виглядають на льоду. Особливо складних елементів у нас не так багато, але це поки що. Будемо уважно дослуховуватися до думок, оцінок, рекомендацій фахівців.
Плюс до цього – нам із Сонею треба показати і себе, адже ми вперше беремо участь у змаганнях як спортивна пара. Хочеться, щоб у глядачів, суддів залишилися позитивні враження від нашого дебютного виступу


-Які програми ви представлятимете?
Коротка програма поставлена на музику італійського композитора та піаніста Людовіко Ейнауді. Це спокійна класична музика, ми швидко її знайшли. А музична тема довільної – саундтрек з фільму «Люди в чорному». Причому, спочатку наш тренер (Лілія Батутіна-авт.) принесла нам музику з нового фільму «Люди в чорному:
Інтернешнл», але мені особисто вона не дуже сподобалася і я запропонував саундтрек із старої версії картини. Всі проголосували і прийняли пропозицію. Ця музика справді нам краще підходить.


-Програми уже стовідсотково готові?
-Гадаю, що десь на 90 відсотків вони відпрацьовані. Тобто, можна було б ще щось змінити в плані елементів, може, пару заходів, але в принципі програми накатані.
Але ви сказали, що складних елементів небагато…


-Так, але це тільки для першого старту. Одне з наших завдань – показати підйоми.
Ми будемо виступати у розряді майстрів, у довільній програмі у нас буде три підйоми.
Хочемо їх продемонструвати і послухати, що нам скажуть щодо рівнів та як вони виглядають взагалі. А от потрійних викидів не робитимемо, вони ще не накатані, тому будемо їх вставляти у програму в подальшому. З потрійних стрибків у нас буде сальхов,
надалі плануємо ще один потрійний. Підкрут потрійний ми також виконуємо, але його так само треба напрацьовувати. Ще змінимо один підйом, який хочемо покращити.
Тобто, зараз нашим завданням є показати саму програму. Решту в принципі накататати можна.


Вже вдалося досягти повної взаємодії з партнеркою?
Здебільшого ми вже добре розуміємо один одного. Якщо і є проблеми, то тільки під час роботи над складними елементами, які ми вчимо. А так, в принципі, з Сонею досить легко знаходити спільну мову в роботі