Український фігурист Андрій Кокура  посів  дев’яте місце за підсумками двох програм на зимових юнацьких Олімпійських іграх, які тривають в Лозанні. У короткій програмі він був шостим, у довільній – десятим. В сумі фігурист набрав 171.68 балів.

У другому виступі  учневі Дмитра Дмитренка не вдалося уникнути помилок. Не зовсім чистим вийшов у нього потрійний аксель, безуспішною й була спроба повторити його. Мінусові GOE отримали ще ряд елементів, зокрема, каскад потрійний лутц+ потрійний тулуп.  Водночас Андрій добре виконав каскад потрійний ріттбергер+подвійний тулуп,  також він продемонстрував чудові обертання четвертого рівня. Крім того, 16-річний фігурист був органічним та емоційним в образі Джакомо Казанови, а цитата з мемуарів його героя, написана  просто на костюмі викликала захват у глядачів. За довільну програму українець отримав 109.20 балів – 50.84 за техніку та 58.36 за компоненти.  Всі три показники є особистим досягненням спортсмена.

Перемогу в турнірі юнаків здобув японський фігурист Юма Кагіяма – 239.17. Він обійшов лідера після короткої програми росіянина Андрія Мозальова, який з результатом  237.94  виборов срібну медаль. На третьому місці ще один представник РФ – Данило Самсонов – 215.21. Всі призери у своїх програмах продемонстрували стрибки у чотири оберти.

В парному катанні українському дуету Софії Нестеровій та Артему Даренському не вдалося зібратися після не найкращого прокату короткої програми. Учні В’ячеслава Ткаченка отримали забагато «мінусів», не впоравшись належним чином з паралельним сальховом, каскадом потрійний тулуп+подвійний тулуп, викидом потрійний фліп  та викидом потрійний ріттбергер…За довільну програму українська спортивна пара отримала 82.65 балів, а за сумою двох виступів  показала сьомий результат – 128.47.

Чемпіонами третіх зимових юнацьких Ігор в парному катанні стали російські фігуристи Апполінарія Панфілова/Дмитро Рилов – 199.21, срібні медалі також у росіян – Діани Мухаметзянової/ Іллі Миронова – 175.42, «бронзу» виборола  грузинська пара  Аліна Бутаєва/Лука Берулава –  157.29.

13 січня на лід Лозанни вийдуть з довільною програмою танцюристи. Нагадаємо, українці Анна Чернявська/Олег Муратов після короткого танцю йдуть сьомими.

15 січня відбудуться командні змагання фігуристів.