Український фігурист Андрій Кокура  посідає шосте місце після короткої програми в одиночному катанні юнаків на зимових  юнацьких Олімпійських іграх, які стартували в Лозанні.

16-річний учень Дмитра Дмитренка продемонстрував сьогодні один з кращих  прокатів своєї програми  під композицію «I Put a Spell On You». Його емоційний виступ із здебільшого добре виконаними стрибковими елементами  судді оцінили у 62.48 балів. Це кращий результат  Андрія за коротку програму в цьому сезоні, причому, особистий рекорд став можливим завдяки досить високій технічній оцінці – 34.01.  Українець  був одним з трьох фігуристів, які впоралися сьогодні з потрійним акселем. Щоправда, судді вгледіли у  виконанні Кокурою цього елементу незначні помарки, але фігурист все ж може записати його собі в актив. Значно більше він втратив на каскаді потрійний лутц+потрійний тулуп, не докрутивши другий стрибок…

Виграв коротку програму російський фігурист Андрій Мозальов – 79.72, слідом за ним йде також росіянин Данило Самсонов – 76.62, третій – Юма Кагіяма з Японії – 72.76.

З довільною програмою фігуристи виступлять 12 січня.

В змаганнях спортивних пар українські фігуристи  Софія Нестерова та Артем Даренський  розташувалися на сьомій позиції. Під час прокату короткої програми наш спортивний дует припустився низки помилок і набрав лише 45.82 балів. Софія та Артем розпочали виступ з подвійної підкрутки, яку виконали на другий рівень. Після цього вони не впоралися з викидом потрійний фліп, а також залишилися без обов’язкового паралельного подвійного акселя. Наприкінці програми українці продемонстрували  чудові обертання, але заключна доріжка кроків  була лише другого рівня.

«Прокатом не зовсім задоволені. Будемо намагатися у другій програмі  поліпшити результат», – заявив  після виступу Артем Даренський  в інтерв’ю прес-службі НОК. Його партнерка відзначила неймовірну підтримку глядачів, які активно вболівали за фігуристів. «Іноді ми не чули, що нам говорить наш тренер», – додала Софія Нестерова.

 Кращими серед восьми  спортивних пар-учасниць були росіяни Апполінарія Панфілова та Дмитро Рилов – 71.74. На другому місці йдуть їхні співвітчизники  Діана Мухаметзянова та Ілля Миронов, які програють лідерам майже 11 балів – 60.45. Замикає трійку дует з Грузії Аліна Бутаєва та Лука Берулава –59.14.

Довільну програму спортивні пари покажуть 12 січня.