Український танцювальний дует Анна Чернявська та Олег Муратов на сьомому місці завершив свій виступ на зимових юнацьких Олімпійських іграх в Лозанні. За підсумками двох програм сума балів, яку набрали фігуристи, склала  131.61.

Українці гідно відкатали сьогодні довільний танець, показавши найкращий в сезоні прокат своєї композиції «I Put A Spell On You». Вони чудово виконали твіззли, на четвертий рівень були обертання та підтримка з обертанням. За довільну програму Анна та Олег отримали  восьму суму балів – 79.37, перевищивши особистий рекорд. Техніку наших танцюристів судді оцінили у 43.17, а компоненти – у 36.20 балів.

Нагадаємо, що ще у минулому сезоні 15-річна Анна та 16-річний Олег виступали з іншими партнерами. Вони стали дуетом у березні цього року, а першим міжнародним стартом для учнів харківських тренерів Галини Чурілової та Мар’яни Козлової  був  серпневий турнір в Дортмунді.

Чемпіонами юнацьких Олімпійських ігор стали росіяни Ірина Хавроніна та Даріо Чірізано – 164.63. На другу сходинку п’єдесталу зійшов також російський дует  Софія Тютюніна та Олександр Шустицький  – 159.15. Бронзові нагороди в американських танцюристів Катаріни Вольфкостін та Джеффрі Чена – 152.43.

У змаганнях брали участь 12 танцювальних дуетів.

БОЛЕЛЬЩИКИ1 6e927