Провідні українські фігуристи продовжують літню підготовку до наступного сезону. У цей важливий період зазвичай триває робота над програмами,напрацьовуються окремі елементи,отримують практичне наповнення нові ідеї…Троє зі спортсменів – одиночники Анна Хниченкова,Анастасія Гожва та Іван Павлов наразі тренуються у Латвії,Ярослав Паніот та танцювальна пара Олександра Назарова/Максим Нікітін – у США.

У ці дні на зв’язок з нашим сайтом вийшли Анна Хниченкова, Ярослав Паніот та Іван Павлов.У коротких інтерв’ю вони зазначили,що активно готуються до нового сезону,щоб підійти до основних стартів у найкращій формі.

Анна Хниченкова:

«Мої тренування у Латвії,де проходить збір,відбуваються наразі у поновлювальному режимі після відпустки. Ми маємо три години льоду на день,крім цього,звісно, активно займаюся загально-фізичною підготовкою,хореографією.
Щодо програм,то зараз передчасно говорити щось конкретне.Зазначу лише,що довільна залишилася та сама,з якою я виступала у попередньому сезоні(California Dreamin). З набором елементів ще остаточно не визначилися».

Ярослав Паніот:

«Мої тренування відбуваються на ковзанці «LA Kings Ice Town»у місті Ірвайн(Каліфорнія).Займаюся на льоду щодня по 3-4 години.Поки що коротка та довільна програми оснащені не найскладнішими елементами,але через кілька тижнів уже будемо додавати стрибки у чотири оберти – фліп та тулуп.
У короткій програмі ми залишаємо «Ромео і Джульєтту»,а для супроводу довільної обрали музику Вівальді «Чотири сезони».

Іван Павлов:

«На зборі у Латвії я тренуюся у групі Євгена Рукавіцина. Займаюся 2 години щодня на льоду і ще одне тренування у залі. Довільну програму ми вирішили не міняти(музика з кінофільму «Кривавий діамант), я виконуватиму у ній два потрійних акселя і стрибок у чотири оберти. А коротка – нова,під музику з кінофільму «Містер та місіс Сміт». У ній також буде стрибок у чотири оберти,але який саме,ще не знаю».