Бронзова нагорода, здобута танцювальним дуетом Олександра Назарова/ Максим Нікітін на турнірі серії Челленджер Lombardia Trophy в італійському Бергамо, може стати сильним мотивуючим фактором у подальших стартах українців. Повернення на п’єдестал на перших для них міжнародних змаганнях сезону плюс надзвичайно вдалі програми, позитивно оцінені багатьма фахівцями, помітно змінили настрій фігуристів, які ще на початку року виглядали пригніченими своїми невдачами. На льоду Lombardia Trophy публіка побачила колишніх Назарову/Нікітіна – з їх легким, елегантним катанням, креативними елементами, яскравими образами, що засвідчило серйозні наміри та плани учнів Галини Чурілової на цей сезон.

«Ми задоволені своїм виступом, а також тим, що в Бергамо було сказано чимало добрих слів щодо наших програм, зокрема, постановки, музики, костюмів. Причому, як розповіла нам Галина Володимирівна(Чурілова), схвальні відгуки лунали не лише від фахівців у спортивних танцях, але й від експертів в одиночному катанні. Для нас це хороший початок (сезону), своєрідний поштовх, який нам був необхідний», – сказав Максим Нікітін в короткому інтерв’ю сайту УФФК після приїзду до рідного Харкова.

САША 2 69c8a

-Що показав дебютний у змагальному режимі прокат програм? Вони вже стовідсотково готові чи, можливо, щось буде відредаговано?

– Обидві програми повністю готові і великих змін не потребують. Елементи всім сподобалися, практично всі вони були добре оцінені, тому немає сенсу щось змінювати. Звісно, були помилки, які треба виправляти, а деякі моменти – покращувати, але для ока глядача це навряд чи буде помітно. Тобто малюнок програм не зміниться, все залишиться у такому ж вигляді, далі  ми займемося лише вдосконаленням. Зокрема, потрібно додати у швидкості, точності рухів, попрацювати над емоційним аспектом. Разом з Галиною Володимирівною ми ретельно переглянули відео наших виступів і зафіксували, на що звернути увагу та виправити перед наступними стартами.

-Судячи з відгуків щодо вашого виступу, особливе враження як на спеціалістів, так і на публіку справив ваш довільний танець. Якою є його основна ідея?

– У танці ми з Сашею в образах французьких мімів. У різних частинах програми показуємо різні емоції, які відчуваємо. Тобто спочатку ми смішні, чудернацькі, потім з’являється симпатія, любов один до одного, а далі – тривога…

-Яким є наступний турнір для вас?

-Ми  візьмемо участь у міжнародному турнірі Mezzaluna Cup, який відбудеться 5-6 жовтня поблизу столиці Італії, в Ментані. Тренуємося у звичному режимі, уже склали план підготовки.