Юний український фігурист Максим Петриченко став призером міжнародного турніру Ice Star у Мінську. Виступаючи в категорії Advanced Novice, він піднявся на третю сходинку п’єдесталу із загальним результатом 74.63 балів.

Максим був четвертим як у короткій (25.92), так і в довільній програмі (48.71). Причому, у довільній його «обігнав» ще один український спортсмен – Олексій Руденко(49.53). Водночас програма Максима була однією з найскладніших серед учасників – він заявив два потрійних стрибки – тулуп та сальхов, але цього разу фігуристу не вдалося виконати їх належним чином.

ПЕТРИЧЕНКО 83618

Олексій Руденко, посівши п’яте місце в короткій програмі та третє в довільній, став у підсумку четвертим – 73.17.

В означеній віковій категорії виступили дві українські одиночниці. Дар’я Котенко завершила змагання на сьомій позиції – 88.74, а Марія Ларіонова – на дев’ятнадцятій – 64.13. 

У парному катанні суперництва новісів не вийшло. Взяти участь в турнірі виявила бажання лише одна спортивна пара. Це українці Вікторія Бичкова та Іван Хобта. Учні Філіпа Залевського добре впоралися з обома програмами і набрали 90.20 балів.

В юніорській групі 25 дуетів виконали сьогодні ритмічний танець. Харків’яни Анастасія Саммел/Микита Погорєлов посіли 15-е місце з результатом 47.31. Завершили змагальний день юнаки, які виступали з короткою програмою. Наш Михайло Рудковський йде четвертим – 44.44. Ще один український фігурист – Федір Куліш набрав дев’яту суму балів – 40.45.

16 жовтня юнаки та танцюристи покажуть довільні програми, а юніорки вийдуть на лід з короткими програмами. Нагадаємо, Україну представляють шестеро одиночниць.