Марина В’ячеславівна Анісіна (нар. 30 серпня 1975 , Москва ) – російська і французька спортсменка, яка завоювала в парі з Гвендаль Пейзера титули чемпіонки світу 2000 року і олімпійської чемпіонки 2002 року в танцях на льоду .

Спортивну кар’єру Анісіна початку ще в СРСР в парі з Іллею Авербухом , завоювавши золоті медалі на чемпіонатах світу з фігурного катання серед юніорів в 1990 і 1992 роках . Потім Авербух обрав нової партнеркою Ірину Лобачова , а Анісіна працювала в парі з Сергієм Сахновський . Після від’їзду Сахновского в Ізраїль , де він став партнером Галіт Хайт , Анісіна змушена була деякий час тренуватися одна, оскільки в Росіїпідходящого партнера не знайшла. Тоді за порадою свого тренера вона почала шукати пару за межами країни. Після перегляду великої кількості відеоматеріалів її вибір зупинився на двох фігуристів – Віктора Краатц з Канади і Гвендаль Пейзера з Франції . Написавши їм листи з пропозицією про спільну роботу, Анісіна отримала згоду Гвендаль Пейзера і в 1993 році відправилася в Францію , де перші півроку жила в родині Гвендаль в Ліоні. 

Гвендаль Пейзера ( фр. Gwendal Peizerat ; рід. 21 квітня 1972 , Брон , Франція ) – французький спортсмен, який завоював в парі з Мариною Анісіною титули чемпіона світу в 2000 році і олімпійського чемпіона 2002 року по фігурному катанню ( спортивні танці на льоду ). У парі з Мариною Морель він віце-чемпіон світу серед юніорів 1991 року.

Гвендаль Пейзера почав займатися фігурним катанням у віці 4-х років. У парі з Мариною Морель завоював бронзову медаль на чемпіонаті світу серед юніорів в 1989 році і срібну медаль в 1991 році . У проміжку між цими двома чемпіонатами на юніорському чемпіонаті світу 1990 року пара фінішувала поруч з п’єдесталом.

У 1993 році Пейзера отримав пропозицію скласти пару з російською фігуристкою чемпіонкою світу серед юніорів Мариною Анісіна , що залишилася без партнера [1] . Пара почала виступати за Ліон, а після отримання Мариною Анісіна французького громадянства стала представляти Францію на Олімпійських іграх, оскільки виступати за Росію Пейзера відмовився.

Побічно були залучені в скандал на Олімпійських іграх 2002 року . Саме в обмін на їх перемогу, за твердженнями звинувачує боку, французька суддя Марі-Рейн Ле Гунь, судівшая парне катання , поставила на перше місце російську пару Олена Бережна – Антон Сіхарулідзе.

Після перемоги на Олімпійських іграх 2002 пара Анісіна-Пейзера завершила кар’єру і в чемпіонаті світу 2002 участі не брала. З тих пір пара виступає в різних шоу.