Українська фігуристка Марія Андрійчук на 15-му місці завершила виступ на етапі юніорської серії Гран прі, який фінішував в Любляні (Словенія).

Вона показала 15-й результат як у короткій, так і в довільній програмах, а в сумі набрала 125.04 балів.

 Сьогодні учениця Вадима Честаховського вийшла на лід з довільною композицією на музику з кінофільму «Титанік». В першій половині програми вона чудово виконала два каскади – потрійний лутц+ойлер+потрійний сальхов та потрійний сальхов+подвійний тулуп, а також сольний потрійний лутц. Решта елементів були відмінусовані суддями.  В другому виступі Марія набрала 81.55 балів.

Переможницею турніру стала росіянка Аделія Петросян – 210.57. На другому місці її співвітчизниця Софія Самодєлкіна – 205.67, третя позиція у Ліндсі Торнгрен (США) – 193.77.

В спортивних танцях на льоду українці Мирослава Ткаченко та Андрій Капран посіли також 15-е загальне місце, набравши 103.01 балів. Учні Марії Тумановської-Чайки презентували  довільний танець під пісню Харі Стайлс «Sing of the times», в якому виглядали оригінально та стильно попри неприємність, що сталася під час прокату з костюмом партнерки. За свій прокат Мирослава та Андрій отримали 63.55 балів. Це – 14-й рядок.

Виграли турнір російські танцюристи Василіса Кагановська/Валерій Ангелопол – 167.22. Другим йде американський дует Катаріна Вольфкостін/Джеффрі Чен – 163.25. Канадські танцюристи Наталі  Д’Алессандро/Брюс Уеделл з сумою 161.79 на третій позиції.