Танцювальний дует Марія Пінчук/Микита Погорєлов посідає сьоме місце після виконання ритмічного танцю на шостому етапі юнірського Гран прі в польському Гданьську. 

Учні харківського тренера Галини Чурілової набрали 53.75 балів, обновивши особисте досягнення. Дуету вдалося це зробити за рахунок вищої оцінки за компоненти – 24.60. Технічну складову судді оцінили у 29.15 балів. 

Марія та Микита впевненіше, ніж на дебютному турнірі ЮГП в Кошице, виконали ритм-танець (блюз та свінг), хоча й не обійшлося без помарки на твіззлах. 

Лідирує російський дует Ірина Хавроніна/Даріо Чиризано – 68.05. Друга позиція у Ізабелли Флорес/Дімітрі Царевські (США) – 63.29. Третіми йдуть росіяни Ольга Мамченкова/Марк Волков – 61.56.

 З довільною програмою танцюристи виступлять 2 жовтня. Марія Пінчук та Микита Погорєлов покажуть танець на музику з рок-опери «Остання ніч Бетховена».

Сьогодні завершилися змагання в одиночному катанні юніорок. Українська спортсменка Таїсія Спесивцева, яка після короткої програми посідала 21-е місце, у довільній була 20-ю з результатом 65.17. За підсумками двох виступів учениця Марини Амірханової набрала 100.61 балів і фінішувала також на 20-му місці. 

Таїсії не вдалося уникнути помилок в своїй новій довільній програмі (тема з мюзиклу «Алладін»), з якою вона вперше вийшла на змагальний лід. Фігуристка мала проблеми зі стрибками – всі, крім подвійного акселя, були відмінусовані суддями, що позначилося на оцінці. За техніку вона отримала 29.70 балів, за компоненти – 36.47.

Переможницею шостого етапу ЮГП стала російська спортсменка Софія Акатьєва – 225.64. Ще одна росіянка – Єлизавета Кулікова з сумою балів 183.44 піднялась на другу сходинку п’єдесталу. Третьою стала кореянка Сін Чіа – 183.41.

В останній день змагань, 2 жовтня довільні програми представлять також одиночники-юніори. Український фігурист Андрій Кокура йде дев’ятим після короткої програми. Він виступить в третій розминці під 14-м стартовим номером.