Українець Михайло Рудковський йде 21-м після виконання короткої програми на юніорському етапі Гран прі з фігурного катання в Любляні (Словенія).

Під час прокату 15-річний спортсмен припустився численних помилок, не впоравшись з більшістю елементів. У стрибковій частині Михайло на початку програми не виконав обов’язковий каскад, а після вдалого подвійного акселя отримав «мінуси» і на потрійному фліпі.  Як наслідок – низька оцінка за техніку, яка склала лише 17.93 балів. За компоненти учень Олександра Артищенка  отримав 21.02 балів, а у підсумку – 37.95 балів,втративши бал на падінні.

Лідирує в турнірі юнаків росіянин Петро Гуменник – 77.53. Друге місце з результатом 74.66 посідає Марк Городницький (Ізраїль), на третій позиції розташувався  американець Томокі Хіваташі – 74.17.

З довільною програмою  фігуристи виступлять сьогодні увечері. У Михайла Рудковського – другий стартовий номер. Сьогодні ж покажуть ритм-танець танцювальні дуети. Нагадаємо, Україну представляє танцювальна пара  Дар’я Попова/Володимир Бєліков.