16-річний український фігурист Михайло Рудковський завершив свій виступ на другому етапі юніорської серії Гран прі на 14-му місці.
На змаганнях, які тривають в американському Лейк Плесіді, він набрав загалом 131.89 балів, зафіксувавши відправну точку для подальших стартів. Донині найкращим його цьогорічним результатом була сума 128.84, показана в лютому на міжнародному турнірі Jegvirag Cup 2019 в Мішкольці.
У сьогоднішньому виступі з довільною програмою (Exogenesis Symphony Part III Redemption групи Muse) учневі Олександра Артищенка не вдалося належним чином виконати жодного потрійного стрибка. Після чистого подвійного акселя він з помарками стрибнув каскад потрійний фліп+потрійний тулуп, а відразу після цього і потрійний лутц, з яким, до речі, не впорався й переможець турніру – японець Шун Сато, впавши з цього стрибка. На другу половину програми у Михайла, вочевидь,не вистачило сил. Так, він упав на потрійному фліпі, не вдалося уникнути помилок на потрійному ріттбергері, з яким наш фігурист успішно впорався в короткій програмі. Цього разу цей стрибок вийшов у нього з недокрутами як у сольному варіанті, так і в комбінації з подвійним тулупом.
Довільну програму Рудковського судді оцінили у 85.50 балів, це – 15-е місце.
Найвищу підсумкову суму балів набрав на цьому етапі ЮГП Шун Сато – 217.12. Він виконав свою довільну з численними помилками, але запасу балів після короткої програми японському спортсмену цілком вистачило для загальної перемоги. На другу сходинку п’єдесталу піднявся канадець Стівен Гоголєв – 203.70,а третім став росіянин Гліб Лутфуллін – 203.50.