15-річний  Михайло Рудковский  йде 18-м після короткої програми на турнірі другого етапу юніорської серії Гран прі, що стартував сьогодні в австрійському місті Лінц.

Прокат українського фігуриста  судді оцінили у 40.55 балів, врахувавши помилки, зокрема, під час виконання потрійного фліпа, а потім – потрійного ріттбергера у каскаді з подвійним  тулупом. Технічна оцінка Михайла Рудковського склала 19.23 , а за компоненти він отримав 21.32 балів.

 Лідирує після першого прокату канадець Конрад Орзел , який набрав 79.66 балів, на другому місці з 76.15 балами Камден Пулкінен(США),  а замикає трійку лідерів японський фігурист Коширо Шимада – 74.78.

Довільну програму юнаки покажуть завтра, 31 серпня. У другий змагальний день вийдуть на лід з короткою програмою також спортивні пари. У числі учасників – українці Софія Нестерова/Артем Даренський, у яких 10-й стартовий номер.

Змагання завершаться 1 вересня виступами з довільними програмами дівчат, танцювальних дуетів та спортивних пар. У перших двох дисциплінах  Україна на цьому етапі не представлена.