Травень – сезон білокачанної капусти, цей овоч багатий на вітаміни і антиоксиданти, особливо багато їх міститься саме в молодої капусти.

Здавалося б: все просто – ну хто не знайомий з капустою? Але, у молодого овоча і смак інший, і текстура. Так як же з нею поводитися і що можна приготувати з цього овоча?

Що приготувати з молодої капусти

Голубці і борщ з таким продуктом краще не готувати, занадто ніжні і м’які листочки не втримають м’ясний фарш, а в борщі капуста ризикує перетворитися в незрозуміле місиво. Зачекайте, поки качан стане білим і пружним. А ось салати – інша справа! Сміливо Шинку – і корисне, дієтичне блюдо готове. При приготуванні салатів, капусту слід шинкувати дуже дрібно, а потім обов’язково посолити, злегка розім’яти і злити сік.

Користь молодої капусти

Молода капуста вміщує в собі практично всі групи вітамінів і корисних мікроелементів. Переоцінити її користь на організм людини просто неможливо! Капуста захищає наш організм від появи виразок, розвитку онкології, зайвої ваги, втрати зору. Молоду капусту також використовують в косметології, особливо, в приготуванні масок для обличчя в домашніх умовах. Вона добре зволожує і освітлює шкіру, робить її більш пружною і гладенькою. Варто лише подрібнити капусту і нанести суміш на обличчя – ефект здивує вас з першого разу.

Найцікавіше відміну капусти від інших овочів – це концентрація вітаміну С і можливість зберігати його більше півроку. У капусті вітаміну С навіть більше, ніж в цитрусових! Але, незважаючи на всю користь цього продукту, молода капуста може і завдати шкоди. Наприклад, всі молоді, ранні овочі і фрукти можуть містити нітрати, які у великих кількостях небезпечні для людського організму.

Як позбавити капусту від нітратів

Для того щоб позбавити молоду капусту від нітратів слід замочити її в чистій воді на пару годин. Оскільки найбільша концентрація нітратів розташовується у качана, то краще відмовитися від її вживання і листя навколо неї. Також слід відмовитися від декількох зовнішніх листя капусти.

Джерело: kazatin.com