Другий міжнародний турнір зі спортивних танців на льоду LuMi Dance Trophy за участю фігуристів шести країн стартував сьогодні в одеському Палаці спорту.

Змагання, присвячені пам’яті відомого фахівця фігурного катання Людмили Михайловської, відкрилися яскравим шоу, яке можна було спостерігати в режимі онлайн. Після традиційного параду спортсменів з прапорами країн-учасниць одеські фігуристи показали запальну танцювальну композицію на морську тематику. Приємним сюрпризом став виступ олімпійського чемпіона Віктора Петренка, номер якого був справжнім майстер-класом катання. Присутні на льодовій арені офіційні особи, представники міської влади, спортивних організацій, члени команд хвилиною мовчання вшанували пам’ять Людмили Михайловської, яка зробила великий внесок у розвиток фігурного катання в Україні та світі.

Турнір LuMi Dance Trophy в нинішньому сезоні відбувається під егідою Міжнародної спілки ковзанярів (ISU), а також під патронатом НОК України. Упродовж трьох  змагальних днів на лід вийдуть танцюристи всіх вікових категорій фігурного катання. Сьогодні вже визначилися лідери в наймолодших вікових групах. Ними стали юні українці Єлизавета Лісова/Олександр Рассулов (категорія Basic Novice) – 24.88 балів, Тетяна Бєлодонова/Костянтин Притула (Intermediate Novice) – 37.42, Поліна Вашкевич/Давид Нгуєн (Advanced Novice) – 66.64.

12 лютого в означених категоріях буде названо переможців та призерів, а юніори та сеньйори вийдуть на лід з ритмічним танцем. 

Зазначимо, що організатори LuMi Dance Trophy доклали чимало зусиль до того, щоб зробити турнір максимально безпечним. Змагання відбуваються з суворим дотриманням вимог Міжнародної спілки ковзанярів (ISU) щодо проведення спортивних заходів в умовах пандемії COVID-19 та з урахуванням всіх обмежувальних  карантинних заходів, передбачених рішеннями уряду України. Зокрема, на трибунах відсутні глядачі, а для спортсменів, тренерів, суддів на льодовій арені створено окремі зони, одночасне перебування в яких не перевищує 20 осіб. Всі зазначені категорії учасників заходу, а також організатори перед початком змагань були протестовані на COVID. Також виконуються гігієнічні протоколи для всіх присутніх у Палаці спорту.

Змагання завершаться 13 лютого.