Звертаючись до навчальних сайтів з англійської мови, спрямованим на полегшення запам’ятовування нових слів, будь-який користувач хоче знайти зручний і найбільш дружній ресурс. У цій статті будуть розглянуті два представника цього онлайн сімейства – LinguaLeo і English-Attack.

Навчальний сайт Lingua Leo

Отже, по порядку. Перший крок на шляху до вивчення слів англійської мови – реєстрація. На цьому сайті цей процес обмежується вказівкою email – адреси та пароля. Усе. Далі залишається тільки пройти тест, що визначає рівень знань з даного предмету і вказати мету вивчення.

Засновуючи ігрове навчання англійській мові на отриманої інформації про користувача, ваш провідник протягом усього курсу – доброзичливий левеня Лео – сам складе програму. Залежно від зазначених спеціалізацій в тренування можуть входити слова і фрази, максимально відповідні до ваших потреб.

Далі цікавіше. Вивчення слів англійської мови відбувається за рахунок повторення – переводячи слова з англійської на українську і назад, а також відпрацьовуючи їх написання. За нові освоєні слова під час тренування нараховуються бали, якими харчується малюк Лео.

За регулярне відвідування кожен учень нагороджується фрикадельками. Звучить смішно, але саме цими м’ясними делікатесами відбувається оплата нових слів. Для додаткового отримання продукту харчування існує бонусні програми, наприклад, “Поклич друга”. За реєстрацію теж є подарунок – цілих 200 фрикадельок.

Такий принцип взаємозаліку дає можливість безкоштовного вивчення слів англійської мови, по крайней мере, до того моменту, поки ви не усвідомлюєте, що сайт вам подобається, а система повністю підходить.

Так в чому ж інтрига?

Здається, все просто й невигадливо, чому б саме цього сайту бути більш ефективним, ніж будь-якого іншого?

Пам’ятайте віртуальне домашні тварина “Тамагочі”? Годувати-поїти, купати, любити … І немає цьому кінця, тому що трохи ти зазіваєшся, як ніжне істота залишає цей тлінний світ.

Принцип такий же, тільки без драматичних смертей. Сідаючи за комп’ютер “на хвилиночку тільки перевірити пошту”, усвідомлюєш, що ні погодувати “котеночка” якось негуманно. Це і стає головним мотивуючим фактором в ігровому навчанні англійської мови на http://lingualeo.com/ . Тобто 15 хвилин в день на заняття якось самі собою перебувають, не залишати ж тварина голодним.

Також необхідно відзначити, що сайт пропонує сервіс практичного спілкування з іноземцями з метою розвитку розмовної мови, а також надає доступ до великої колекції музики та статей на англійській мові.

Платні курси, предствлений LinguaLeo, спрямовані на основні рівні володіння мовою – початковий, “туристичний”, просунутий, а також спрямований на підготовку до міжнародних іспитів з англійської мови IELTS.

Навчальний сайт English-Attack

Знову починаємо з реєстрації. В даному випадку процес ускладнюється. Для отримання доступу до матеріалів сайту в цей раз доведеться заповнити невелику анкету, і, вказавши адресу електронної пошти, підтвердити підписку, клікнувши по надісланим лінком.

Пройшовши уcпешно всю процедуру реєстрації, ви отримуєте доступ до безкоштовних пробним матеріалами. Справедливості заради варто сказати, що безкоштовних матеріалів на цьому навчальному сайті з англійської мови не так багато. Хоча для тих, хто серйозно налаштований практикуватися і вдосконалюватися за коштами ігрового навчання англійської мови , відкритої інформації буде достатньо, щоб зрозуміти чи варто вкладати в цей ресурс свої гроші чи ні.

Деякі завдання з вивчення нових слів схожі за принципом з вправами ЛінгвоЛео, наприклад, в розділі PhotoVocab головний принцип навчання – переклади з мови на мову.

У розділі “Візуальний словник” в допомогу які навчаються також представлені фотографії об’єкта, але Лео теж не забуває супроводжувати свежевиученние терміни асоціативними картинками, так що в цьому питанні – нічия.

Але є і відмінності:

  • Перша відмінність характеризує http://ru.english-attack.com/ не з кращого боку – вибравши для першого тренування тему, навіть подальше вивчення слів англійської мови в рамках безкоштовного пробного доступу буде здійснюватися тільки по заданій тематиці;
  • Але теж плюси є – на ресурсі представлені завдання, спрямовані на практику розуміння і засвоєння матеріалу у формі прослуховування. Грунтуються такі заняття на невеликих відео-уривках з фільмів в розділі VIdeoBooster. Хоча обмеження поширюються і на цей вид тренувань;
  • Можна також віднести до плюсів той факт, що всі пояснення фільмів і нових слів, що вивчаються виконані вже на англійській мові. На допомогу ще не розуміє маленька хитрість – клацніть курсором по незнайомого слова, щоб отримати переклад. Таким чином, в обов’язковому порядку вже на стадії тренувань доведеться вчитися читати і розуміти хоча б невеликі відрізки тексту.

Незважаючи на те, що на цьому сайті, як і на попередньому, існує якась аналогія з джунглів, фрикадельками тут не підгодовують. Мотивацією в даному випадку служить рейтинг учнів, що складається на основі зароблених в іграх балах.

Навчальних сайтів з англійської мови схожих за принципом піднесення матеріалу багато. При детальному вивченні їх відмінності виявляються, даючи можливість вибрати для себе найбільш підходящий, а потім вже починати роздуми з приводу вкладення туди грошових коштів.

Джерело: englishteacup.org