Любі друзі!

Сьогодні я вирішила поговорити з вами про, напевно, найголовніший символ Америки – Статую Свободи.

Я ніколи не замислювалася, чому вона тримає в правій руці torch. Що за шлях вона їм висвітлює? Виявляється, torch – це символ Просвітництва. А в лівій руці, до речі, статуя тримає табличку, на якій написана дата прийняття Декларації про незалежність:  JULY IV MDCCLXXVI (4 липня 1776).

Отже, сьогоднішнє слово:

TORCH

вимова:

/ Tɔː (r) tʃ /

/ Точ /

Значення слова:

a piece of wood with a flame at one end that is used to give light.

Частина дерева з полум’ям на одному кінці, яка використовується, щоб дати світло.

вживання:

Щоб передати значення слова «torch», ми в українській мові говоримо «факел».

наприклад:

Take a torch before going to the cave.

Візьми факел, перш ніж йти в печеру.

походження:

Слово «torch» походить від латинського «torquere» – «крутити».

Який колір у Свободи?

Статуя Свободи стала подарунком французьких громадян до сторіччя американської революції. Спочатку вона була красивого червоно-коричневого кольору. Нинішній зелений відтінок вийшов з-за впливу повітря на мідь. 

У короні статуї знаходиться оглядовий майданчик, щоб піднятися на яку відвідувачам доведеться подолати 192 сходинки до вершини п’єдесталу і 356 ступенів вже всередині монумента. 25 оглядових вікон, розташованих в короні статуї, символізують дорогоцінні камені, які добувають на території США. А сім променів, що виходять з корони, – це символ семи морів і семи континентів.

Подивилася на людей на фотографії, що визирають з корони Статуї Свободи, і самій захотілося теж так рукою помахати 🙂 Правда, спочатку доведеться виконати чималий працю, щоб туди забратися, але воно того явно стоїть! 

Ідіть вперед до своїх цілей. Навіть якщо, часом, буває непросто, радість від їх досягнення завжди буде коштувати свічок!

Hugs and kisses

Джерело: easyspeak.ru