Український танцювальний дует Олександра Назарова/Максим Нікітін посідає  11-е місце за результатами ритмічного танцю на чемпіонаті Європи з фігурного катання, що триває в австрійському місті Грац.

Учні харківського тренера Галини Чурілової показали на льоду Steiermarkhalle один з кращих прокатів свого ритм-танцю на теми з мюзиклу «42 вулиця». Яскравий, емоційний виступ з оригінальними елементами судді оцінили у 71.54  балів. Технічна оцінка наших фігуристів склала 31.11 балів, а за компоненти вони отримали 40.43 балів.

«Ми були гранично зосереджені на виконанні елементів і не думали про бали чи місця – просто хотіли показати хороше катання. Хоча глядачів на ковзанці було небагато, ми відчували їхню підтримку. А велика кількість на трибунах українських прапорів приємно вразила і порадувала», – сказав після виступу Максим Нікітін. Олександра Назарова додала, що вона та її партнер задоволені прокатом ритм-танцю, але «катання не може бути ідеальним,оскільки завжди є що вдосконалювати».

Виграли ритмічний танець п’ятиразові чемпіони Європи Габріелла Пападакіс та Гійом Сізерон (Франція) – 88.78. Впритул до лідерів йдуть росіяни, срібні призери чемпіонату світу-2019 Вікторія Синіцина та Микита Кацалапов, які поступилися французам у компонентах, але виграли у них технічною оцінкою – 88.73. Замкнули першу трійку бронзові призери минулорічного чемпіонату Європи Шарлен Гіньяр/Марко Фаббрі (Італія) – 84.66.

«Ми дуже задоволені своїм виступом, технічно програма була коректною і  публіка була з нами. На початку сезону ми мали деякі побоювання щодо цього танцю, але зараз переконалися, що глядачам він подобається», – заявив Гійом Сізерон. «Жодна програма «не працює», якщо її не сприймає публіка. Ми ж бачили, що аудиторія в захопленні і дуже прихильна до нас», – сказала Габріелла Пападакіс.

До наступного раунду змагань вийшли 20 танцювальних дуетів з 27-ми. Довільну програму вони покажуть 25 січня.