Танцювальний дует Олександра Назарова та Максим Нікітін посів третє призове місце на міжнародному турнірі серії Челленджер Lombardia Trophy, який завершився в італійському місті Бергамо. Після виконання ритмічного танцю українці йшли четвертими, програючи менше бала танцюристам з Литви Елісон Рід та Сауліусу Амбрулевічюсу. Довільна програма змінила цей розклад – наші спортсмени показали у другому виступі також четвертий результат (104.47), але литовці опустилися на шосте місце і вже не могли претендувати на призову позицію в загальному заліку.

Український дует виконав новий довільний танець на музику  французького композитора Рене Обрі  у своєму стилі – легко, елегантно, продемонструвавши «авторські» оригінальні елементи. Загалом за дві програми Назарова та Нікітін набрали 172.98 балів і піднялися на третю сходинку п’єдесталу, повторивши свій «бронзовий» успіх на Lombardia Trophy-2017.

IMG 2767 09bbf

Переможцями цьогорічного турніру стали його «господарі» – італійські танцюристи Шарлен Гіньяр/ Марко Фабрі – 202.10. На другому місці канадці Лоуренс Фурньє Бодрі/ Ніколай Соренсен – 189.36.

Нагадаємо, Олександра Назарова та Максим Нікітін наразі тренуються в Харкові у відомого фахівця Галини Чурілової. Минулий сезон був невдалим для дуету, тому в нинішньому, за словами фігуристів, вони налаштовані показати якісне та чисте  катання, щоб «повернути довіру суддів та публіки». Під час підготовки до стартів дует упродовж місяця тренувався в Мінську в команді свого колишнього наставника Олександра Жуліна. Саме російський тренер поставив нашим спортсменами обидві програми.