Українські танцюристи Олександра Назарова/Максим Нікітін посідають друге місце після короткої програми у спортивних танцях на льоду у розіграші Кубка Ніцци(Франція),що відбувається у ці дні.

Їхня композиція на музику з кінофільму «Рожева пантера»,створена для нинішнього,олімпійського сезону, судді оцінили у 61.02 балів. Фігуристи загалом чисто виконали усі ключові елементи, а також яскраво та артистично представили свій танець. За технічне виконання елементів вони отримали найвищу оцінку у цьому сезоні – 31.42. Компоненти принесли їм 29.60 балів.

Лідирує на турнірі британський танцювальний дует Пенні Кумс/Ніколас Бакленд,які випереджають наших спортсменів більше,ніж на сім балів – 68.40. На третьому місці французи Анжеліка Абашкіна/Луї Торон – 59.54.

Довільну програму танцювальні пари покажуть сьогодні увечері. У Назарової/Нікітіна – передостанній стартовий номер. Останніми,17-ми виступають Кумс/Бакленд.

Нагадаємо, у турнірі бере участь також українська одиночниця Анна Хниченкова, яка сьогодні вийде на лід з короткою програмою.