Українські танцюристи Олександра Назарова та Максим Нікітін стали бронзовими призерами міжнародного турніру серії Челенджер «Minsk-Arena Ice Star», який триває в столиці Білорусі.  В сумі за два виступи дует набрав 178.62 балів, перевищивши майже на шість балів особисте досягнення.

Після ритмічного танцю українці йшли другими і були серйозними претендентами на медаль срібного ґатунку. Але довільна програма сьогодні у них «не пішла». Дует добре розпочав прокат, проте у другій половині виступу стався збій – танцюристи припустилися низки прикрих помилок, через що позбулися трьох балів. З урахуванням цього їхня оцінка за довільну програму склала 103.27 балів. Варто зазначити, що штрафів у довільному танці не вдалося уникнути жодній парі-призеру, включаючи переможців – іспанців Сару Уртадо та Кирила Халявіна, які у підсумку набрали 193.47 балів. На другому місці польські фігуристи Наталія Калишек/Максим Сподирєв – 185.48.

Для Олександри Назарової та Максима Нікітіна мінський етап Челенджера є третім за ліком стартом у нинішньому сезоні. З кожного з них харків’яни привозили нагороди. Вони посіли третє місце на етапі цієї серії «Ломбардія трофі»,а також виграли міжнародний турнір «Merraluna Cup» в Італії.