Український танцювальний дует Олександра Назарова/Максим Нікітін посідає  19-е місце після виконання ритмічного танцю на чемпіонаті світу з фігурного катання у Сайтамі (Японія).

Харків`яни, які через низку проблем не часто з`являлися на змагальному льоду в цьому сезоні, показали один з кращих прокатів ритм-танцю, поставленого на музику з  відомого мюзиклу «Чикаго». Вони продемонстрували досить впевнене катання й завершили виступ з найкращим результатом сезону – 65.76 балів. За елементи учні Галини Чурілової та Фаб`яна Бурзи отримали 36.50 балів, компоненти судді оцінили у 29.26 балів.

«Ми задоволені своїм прокатом. В деяких моментах  навіть перевершили себе, успішно виправивши  попередні помилки. Наприклад, дві серії танго оцінені високими рівнями, доріжка – третього рівня. Вбачаємо у цьому позитив, адже ми наполегливо готувалися до чемпіонату, боролися, і як наслідок – набули впевненості й добре на даному етапі відкаталися», – сказав представникам ЗМІ відразу після виступу Максим Нікітін.

«Наша підготовка проходила в домашній обстановці, у Харкові, під керівництвом Галини Чурілової – спасибі за допомогу їй та всій нашій команді,зокрема, тренеру з фізичної підготовки Андрію Преображенському – такого грамотного фахівця у своїй області ми ще не зустрічали», – додала Олександра Назарова.

Український дует кваліфікувався до довільного танцю, з яким фігуристи виступлять 23 березня. Олександра та Максим покажуть програму на музику з кінофільму «Вогні великого міста».

Перед завершальним днем в турнірі танцюристів лідирують срібні призери Олімпійських ігор французи Габріелла Пападакіс/Гійом Сізерон. Сьогодні вони показали справді олімпійське катання, перевершивши суперників чистотою ковзання та образів, якісним виконанням елементів, що й відобразилося в оцінці – дует отримав рекордні 88.42 балів і  має всі шанси вчетверте зійти на найвищу сходинку світового п`єдесталу. Слідом за французами на невеликій відстані між собою розташувалися дві російські танцювальні пари – Вікторія Синіцина/Нікіта Кацалапов – 83.94 та Олександра Степанова/Іван Букін – 83.10.