Почнемо ми нашу льодову подорож з самої жаркої ковзанки, яку тільки можна уявити! А саме з ковзанки в Дубаї . На сьогоднішній день – це найбільша і повноцінно оснащена ковзанка. Вона включає в себе не тільки льодове поле, за розміром відповідне олімпійському, а й місця для лижного спорту та катання на сноубордах. ковзанка в The Dubai Mall – це воістину чудо природи, і постійна можливість в будь-який час року насолодитися справжніми зимовими видами спорту і розваг.

До речі, дубайська ковзанка – не єдине південне крижане поле. У торговому центрі Marina в місті Абу-Дабі з 1987 року діє повноцінна олімпійська ковзанка, на якій можуть одночасно кататися до 400 осіб. У вільний від запланованих заходів час ковзанка знаходиться у вільному доступі з 9 до 22, а ціна за вхід становить всього 5 євро.

До речі, Європа теж славиться своїми ковзанками, причому не тільки наливними, але і природними. Так гірське озеро біля швейцарського курортного містечка Сент Моріц приваблює туристів з усього світу звий масштабністю і неймовірною красою. Крістаьно чисте повітря, незаймана природа і міцний лід озера Жу – це відмінне місце для всіх любителів покататися на ковзанах.

Вражає і інша природна ковзанка, розташована в Голландії в селі Кіндердайк . Тут вражає не скільки саме озеро, а то, що на його березі розташувалися старовинні млини – унікальний антураж, що створює відчуття старовини і якоїсь таємничої казковості.

Франція ж пропонує своїм гостям дві чудових штучних ковзанки. Перший – традиційна льодова ковзанка під Ейфелевою вежею. Він відрізняється тим, що знаходиться на 57 метровій висоті над Марсовому полем, що дозволяє відвідувачам не тільки кататися на льоду, але і насолоджуватися прекрасним видом на Париж . До речі, вхід на ковзанку умовно безкоштовний – вам достатньо оплатити відвідування самої вежі, щоб отримати перепустку до льоду. Друга паризька ковзанка розташований перед будівлею Мерії. Його складно назвати видатним, однак саме місце його розташування приваблює красою і незвичністю.

Лондон також запрошує всіх любителів ковзанів і льоду покататися на одному зі своїх найвідоміших ковзанок, що розташувалися перед Музеєм Природної Історії в Лондоні. Гарний вигляд і можливість відчути зиму в умовах міської суєти роблять цю ковзанку самою відвідуваною в Англії.

Але ми підем далі – за океан. Тут нас чекають найвідоміші ковзанки Америки. Всі ми дивилися голлівудські фільми, тому багато розповідати про ковзанці в Центральному парку Нью-Йорка не варто. Відзначимо лише те, що ковзанка Wollman Rink – це найбільша льодова арена міста, що працює цілодобово. Ця ковзанка є найвідомішою ковзанкою в світі, а його атмосфера запам’ятається вам на все життя.

Також багато туристів і гостей країни прагнуть відвідати ковзанку в Рокфеллер-центрі – одному з найвідоміших місць Нью-Йорка.

До речі, Мексика теж вирішила не відставати від загальної традиції і створила справжній шедевр архітектурної думки – найбільша ковзанка, яка удостоїлася запису в книзі рекордів Гіннеса. Це ще одне диво природи, схоже за своїм принципом роботи з дубайським ковзанком, з одним лише винятком – мексиканська ковзанка відкрита. Тому, катаючись на ньому, ви можете насолоджуватися теплим повітрям (до 25 градусів тепла) і прекрасним видом.

А завершимо ми нашу подорож на ковзанах північним каналом Рідо в Оттаві , Канада. Цей природна ковзанка щозими приваблює тисячі відвідувачів і туристів. Її площа становить більше 7 кілометрів, тягнучись через весь центр міста. Краса, свобода і можливість показати всі свої вміння – ось, що таке канадська ковзанка на каналі Рідо.

Куди б ви не пішли, де б не вирішили зупинитися, поки зима не покинула північні країни, і поки на півдні працюють холодильні установки, беріть з собою ковзани і насолоджуйтеся швидкістю, грацією і просто катанням на льоду.

Джерело: facebook.com