Українські фігуристи, які візьмуть участь в зимових юнацьких Олімпійських іграх (ЮОІ) в Лозанні, матимуть змогу відвідати майстер-класи світових зірок фігурного катання.
Як повідомляється на офіційному сайті масштабного спортивного форуму, на Ігри в якості рольових моделей запрошено багатьох відомих спортсменів з різних видів спорту, серед яких чимало олімпійських чемпіонів та чемпіонів світу. Їх кандидатури відібрані міжнародними федераціями, чиї види спорту будуть представлені в Лозанні-2020. Імена перших 13-ти моделей оприлюднив Міжнародний олімпійський комітет(МОК). Наразі у списку, який буде поповнюватися, двоє фігуристів – триразовий олімпійський медаліст, триразовий чемпіон світу в чоловічому одиночному катанні канадець Патрік Чан та чемпіонка Європи, призерка юніорського чемпіонату світу в жіночому одиночному катанні Сара ван Беркель(Майєр) з Швейцарії.
Організатори ЮОІ зазначають, що знамениті атлети відіграватимуть ключову роль у підтримці, наставництві та консультуванні молодих учасників Ігор. Вони ділитимуться з ними своїм досвідом в олімпійському селищі, на тренувальних та змагальних майданчиках, а також під час серії освітніх семінарів. Передбачається обговорення на цих заходах низки актуальних тем. Це,зокрема, олімпійська солідарність, управління кар’єрою, розвиток навичок,профілактика травматизму, чесність у спорті тощо.
111 зимові юнацькі Олімпійські ігри відбудуться 9-22 січня 2020 року в Лозанні (Швейцарія). Остаточний склад української команди з фігурного катання буде визначено пізніше.