Українська танцювальна пара Ольга Гіглава/Єгор Єгоров завершила свої виступи у юніорській серії Гран прі участю у її п’ятому етапі – турнірі в Загребі.

Після виконання короткої програми учні Наталії Воробйової були восьмими (47.08 балів),причому,вони змогли навіть випередити більш досвідчений дует з Німеччини Ріа Швендінгер/Валентин Вундерліх,який на останньому чемпіонаті світу серед юніорів посів десяте місце. Під час довільного танцю українці зазнали невдачі з розряду тих,які називають прикрою випадковістю. Несподіване падіння обох партнерів відбилося на оцінці й не дозволило зберегти позиції. За сумою двох програм Гіглава/Єгоров показали результат 103.76 балів і посіли 11-е місце.

Дебютні виступи своїх підопічних на юніорських змаганнях Гран прі нашому сайту прокоментувала тренер Наталія Воробйова:

«Загалом Ольга та Єгор виконали всі завдання і добре показали себе на обох турнірах. Неприємність під час довільної програми у Загребі,це справді випадок, у нас ніколи такого не було – ні у цьому місці програми,ні у будь-якого іншому. Адже падіння сталося не з певного складного елементу,а,як то кажуть,на рівному місці. Єгор ковзаном потрапив партнерші у ногу,сам упав і її збив. Такого передбачити неможливо.

Але у цілому Ольга та Єгор дуже старалися і намагалися якнайкраще продемонструвати усі наші напрацювання. Не забувайте,що виступи в юніорській серії Гран прі були першим виходом дуету на міжнародну арену, а це зазвичай додає хвилювання та напруження спортсменам.Крім того, у Єгора тривалий час не було змагальної практики: він завершив виступи два роки тому в Іспанії через те,що його тодішня партнерша – Анжеліна Сінкевич зазнала травми. Саме відсутність змагального досвіду ще не дає фігуристам вільно почуватися на льоду, розкривати свої кращі якості.

Зазначу,що процес формування дуету у нас ще триває – і цілком успішно. Ольга та Єгор все більше розуміють та емоційно відчувають один одного на льоду, у них розвивається діалог і мені це подобається.

Які завдання нам дали ці турніри? Передусім,вони показали,що необхідно продовжувати роботу над елементами,ускладнювати їх,але поступово. Адже пара нова і відразу навантажити її серйозними елементами означає завдати шкоди загальному катанню. Це важливий і непростий момент,оскільки треба балансувати,щоб зберегти рівновагу між програмою та катанням. Хоча ми намагалися все зробити за четвертим рівнем,але ще не все вийшло,будемо працювати.

Наступний наш старт – через три тижні на міжнародному турнірі у Будапешті».