В турнірі третього етапу юніорської серії Гран прі візьмуть участь шестеро українських фігуристів.

На змагання, які відбудуться 1- 4 вересня в Кошице (Словаччина), заявлені одиночники Анастасія Шаботова та Кирило Лішенко, спортивна пара Віолетта Сєрова/Іван Хобта та танцювальний дует Марія Пінчук/Микита Погорєлов.

15-річна Анастасія Шаботова – дворазова чемпіонка України в жіночому одиночному катанні, переможниця та призерка міжнародних турнірів. Тренер Світлана Панова.

16-річний Кирило Лішенко – срібний призер чемпіонату України в чоловічому одиночному катанні, чемпіон України серед юніорів, чемпіон України серед юнаків. Тренер Дмитро Шкідченко.

14-річна Віолетта Сєрова та 17-річний Іван Хобта – чемпіони України в парному катанні, чемпіони України серед юніорів. Тренер Філіп Залевский.

15-річна Марія Пінчук та 18-річний Микита Погорєлов – чемпіони України серед юніорів в спортивних танцях на льоду, чемпіони України серед юнаків та дівчат, призери міжнародних турнірів. Тренер Галина Чурілова.

Нагадаємо, перші два етапи ЮГП відбудуться в Куршевелі (Франція) –  відповідно 18-21 серпня та 25-28 серпня. В стартовому турнірі від України візьмуть участь одиночники Вадим Новіков та Анастасія Фомченкова, а також танцювальний дует Ліка Бондар/Артем Коваль. В другому турнірі виступлять Вадим Новіков (раніше планувалася участь Федіра Куліша) та Ліка Бондар/Артем Коваль.