Українська фігуристка Анастасія Архіпова посідає друге місце після виконання короткої програми на міжнародному турнірі Mentor Torun Cup, що триває в польському місті Торунь.

Виступаючи у юніорській категорії, учениця Марини Амірханової набрала  49.21 балів і програє лідеру – Леа Серна з Франції лише 0,79 бала. На третьому місці з результатом 42.40 йде Поліна Андреєва з Латвії .

Ще одна українська спортсменка, котра бере участь у змаганнях юніорок, харків’янка Олександра Нікітіна коротку програму завершила на останньому, 21-му місці – 25.45.

З довільною програмою фігуристки виступлять у четвер,1 лютого.

Загалом на турнірі Mentor Torun Cup Україну презентує у різних вікових групах рекордна кількість фігуристів – 23. З них п’ятеро одиночників, одна спортивна пара та вісім танцювальних дуетів.

Сьогодні наша команда відсвяткувала першу перемогу, причому, порадували наймолодші. У категорії Basic Novice з результатом 66.04 обійшов усіх суперників танцювальний дует Ліка Бондар/Артем Коваль з Одеси. Ще дві українські пари – Поліна Вашкевич/Давид Нгуєн (56.67) та Аліна Онищенко/Євген Остапенко (25.71) розташувалися відповідно 5-му та 14-му місцях.

Також завершилися виступи у категорії Advanced Novice Girls, де не надто пощастило нашим юним фігуристкам – Анастасії Пєтуховій та Марії Мельниковій: вони посіли відповідно 18-е місце(55.78) та 22-е місце (49.93). Перемогла іспанка Маріан Мілларес – 94.50. У цій же віковій групі визначилися переможці у спортивних танцях на льоду. Українські дуети показали наступні результати: 7. Анастасія Саммел/Микита Погорєлов – 73.20; 8. Анна Чернявська/Володимир Горовий – 71.84; 15. Каріна Кальян/Микита Сосненко – 56.94. Перемога дісталася росіянам Юлії Алієвій/Михайлу Кайгородцеву – 95.93.

Завтра у боротьбу вступають юніори-танцюристи. У їх числі на лід вийде український дует Марія Голубцова/Кирило Бєлобров.  У цей же день з довільною програмою виступлять юніори-одиночники, серед яких наш Ілля Охріменко. А 2 лютого розпочинаються змагання юніорських спортивних пар. Свою коротку програму покажуть фігуристи з Дніпра Софія Нестерова/Артем Даренський.

У категорії сеньйори Україна представлена лише у спортивних танцях на льоду – дуетом Юлія Жата/Ян Луковський. «Дорослі» танцюристи виступлять з короткою програмою 2 лютого.

Завершиться турнір 3 лютого.