Дванадцятеро українських фігуристів заявлені на міжнародний турнір Budapest Trophy, який планується провести 15-17 жовтня 2020 року в столиці Угорщини.

У списку учасників – танцювальний дует Олександра  Назарова/Максим Нікітін та  одиночник Іван Шмуратко, які виступлять у категорії сеньйори. Ще чотири танцювальні пари – Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров, Марія Пінчук/Микита Погорєлов,  Анастасія Саммель/Олексій Щуров, Єлизавета Крапівна/Данило Єфременко, а також одиночниця Анастасія Шаботова змагатимуться в юніорській категорії.

Для чемпіонів України у спортивних танцях на льоду Олександри Назарової та Максима Нікітіна виступ в Будапешті має стати першим міжнародним стартом у нинішньому сезоні. Водночас  чемпіон України, володар Кубка України Іван Шмуратко нещодавно взяв участь у змаганнях Nebelhorn Trophy в німецькому Оберстдорфі.

Нагадаємо, Budapest Trophy (сеньйори), як і Nebelhorn Trophy, входять до серії Challenger. Проте в сезоні 2020/2021, згідно з рішенням Ради Міжнародної спілки ковзанярів (ISU), змагання Challenger розглядаються як окремі заходи, а не як серія.