20-річний український фігурист Ярослав Паніот невдало виступив на етапі свого першого «дорослого» Гран прі в Хіросімі (Японія). За дві програми він набрав 173.64 балів і посів 12-е, останнє місце в турнірі чоловіків.

Довільну програму  учень В’ячеслава Загороднюка відкатав  з численними помилками. На початку виступу  у нього стався збій під час виконання фліпа у чотири оберти. Після цього спортсмен успішно впорався з каскадом 4Т+2Т, але з рештою стрибкових елементів він зазнав невдачі. Причому, в другій половині програми Ярослав уже практично не боровся…За довільну він отримав  105.05 балів , втративши два бали на падінні  та порушенні часу.

Нагадаємо, перед стартом тренер фігуриста В’ячеслав Загороднюк в інтерв’ю нашому сайту заявив, що на цьому турнірі не ставитиме перед своїм учнем завдання чисто виконати багатообертові стрибки, оскільки той ще не подолав наслідки серйозної травми.

Перемогу на «домашньому» льоду здобув японець Шома Уно з результатом  276.45. Друге місце у росіянина Сергія Воронова – 254.28, третє – у Маттео Ріццо з Італії – 224.71.

У спортивних танцях на льоду 9 дуетів сьогодні демонстрували  ритмічний танець. Українці Олександра Назарова та Максим Нікітін, котрі виступають у цьому сезоні з цікавою, оригінальною  програмою  (танго та фокстрот з мюзикла «Чікаго») в постановці  їхнього нинішнього тренера Фаб’яна Бурза, виконали її не без помарок, отримавши, зокрема, низькі рівні за танго романтика. Наразі з 60.20 балами вони посідають восьме місце

У відсутності срібних призерів Олімпійських ігор французів Габріелли Пападакіс та Гійома Сізерона, які відмовилися від участі у цьому етапі Гран прі через травму партнера, перше місце посіли росіяни Тіфані Загорські/Джонатан Гурейро – 75.49. На другій та третій позиції розташувалися  американські  танцюристи – відповідно Кейтлін Гавайєк/ Жан-Люк Бейкер – 70.71 та Рейчел Парсонс /Майкл Парсонс  – 69.07.

З довільною програмою танцювальні пари виступлять 11 листопада.