У зв‘язку із численними скаргами від тренерів, батьків спортсменів на некоректне суддівство під час Всеукраїнських змагань, особливо при проведенні Кубку України у м. Одеса 07. 04 – 09.04.21, керуючись Конвенцією Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями та  статтею 9 Закону України «Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних змагань» на засіданні Президії Української Федерації фігурного катання, яке відбулося 11 травня 2021 року у м. Києві було створено Комісію Української Федерації фігурного катання на ковзанах з запобігання та протидії маніпулюванням спортивними змаганнями (надалі – Комісія).       

До складу Комісії увійшли:

Дмитро Дмитренко – член Президії Української Федерації фігурного катання на ковзанах, чемпіон Європи з фігурного катання, директор ДЮСШ «Лідер», технічний спеціаліст МСК з фігурного катання на ковзанах.

Ірина Медведєва – зав. кафедрою олімпійського і професійного спорту НПУ ім. Драгоманова, доктор пед. наук, професор. Суддя МСК з фігурного катання на ковзанах, член Президії Української Федерації фігурного катання на ковзанах.

Даниль Амірханов – віце-президент Української Федерації фігурного катання, т.в.о. державного тренера з санного та інших льодових видів спорту.

Олена Ігнатенко – юрист УФФК.

У даний час Комісія розглядає факти порушень та маніпулювання результатами Кубку України з фігурного катання на ковзанах, який відбувся у місті Одеса з 07 по 09 квітня 2021 року.

    Висновок та звіт комісії буде направлено до Міністерства молоді та спорту України згодом.