У  наступному сезоні в змагальному календарі Софії Нестерової та Артема Даренського не передбачається жодних тривалих пауз. Українська спортивна пара з Дніпра має намір взяти участь практично в усіх основних дорослих та юніорських турнірах, крім Гран прі серед сеньйорів. Перелік запланованих змагань вражає: два етапи юніорської серії Гран прі, міжнародні турніри із завданням набрати технічний мінімум балів для участі в чемпіонатах Європи та світу серед дорослих, чемпіонати України, як серед дорослих, так і серед юніорів, чемпіонат світу серед юніорів, зимові Юнацькі олімпійські ігри. Крім того, спортсмени та їх тренер В’ячеслав Ткаченко не залишають надію потрапити до фіналу юніорського Гран прі….

До такого надзвичайно напруженого сезону фігуристи готують нові програми. Софія та Артем постануть перед суддями та глядачами у нових образах, зазнав змін технічний контент, який став складнішим.

«Для короткої програми ми обрали «Болеро» Равеля, а у довільній виступатимемо під музику Джеймса Хорнера з кінофільму «Хоробре серце»», – повідомив нашому сайту Артем Даренський. Його партнерка уточнила, що це був спільний вибір. «Ми вирішили відмовитися від надто напруженої  музики, оскільки для нас важливо зосередитися на елементах і показати хороше катання», – сказала Софія.

У технічній частині програм також плануються новації. «В довільну програму думаємо вставити два нових стрибка – потрійний фліп та потрійний лутц, а у короткій на «дорослих» змаганнях плануємо потрійний фліп. Будуть й інші складні елементи,зокрема,підйом, викиди», – поінформувала Софія Нестерова.

Спортсмени також розповіли, що наразі перебувають у відпустці, а після відпочинку, з 1 червня, вирушають на навчально-тренувальний збір поблизу Одеси. На лід планують вийти у рідному Дніпрі після 26 червня.

«Поки що відпочиваємо. Я приїхала до Києва побачитися з мамою,а потім поїду до Туреччини», – сказала Софія. Артем на аналогічне питання відповів: «Відпочиваємо-лікуємося. Це такий жарт. Я здоровий і просто перебуваю у відпустці».