У непростий для всієї країни та світу час Національний олімпійський комітет України (НОК) надає можливість атлетам самовдосконалюватися й отримувати нові знання в режимі онлайн.

Як повідомляється на офіційному сайті НОК, організація у співпраці з компанією IPS запровадила онлайн-тренінги та онлайн-курси для українських  спортсменів.

«Ми намагаємося привернути увагу наших атлетів до самоосвіти, маючи намір створити цілу освітню платформу для них. Ми й надалі активно співпрацюємо з Фондом братів Кличків й ведемо переговори з новими цікавими спікерами”, – цитує сайт голову комісії НОК “Антураж атлета”, призерку Олімпійських ігор Олену Говорову. Відома спортсменка поінформувала, що нещодавно відбувся вебінар курсу “Мислення переможця” в рамках освітнього проекту НОК – Sportcamp&more, під час якого до дискусії долучилися понад 60 українських атлетів та тренерів.

Також у соціальних мережах активно триває челендж #тренуйсявдома. Відомі олімпійці закликають українців залишатися вдома та берегти своє здоров’я, але не забувати й про підтримку власної спортивної форми. При цьому спортсмени діляться своїми навичками занять спортом в домашніх умовах.

“Освіта атлетів є дуже актуальним та важливим питанням у будь-який час. Сьогодні кожен з нас має можливість навчатися вдома,займатися своїм самовдосконаленням та власною освітою, тому що в нашому житті знання – це скарб», – зазначив президент НОК, олімпійський чемпіон Сергій Бубка.