Вже вшістнадцяте Україна долучається до проведення Міжнародного Олімпійського дня, який традиційно відзначається 23 червня.

Як зазначається на офіційному сайті Національного олімпійського комітету (НОК),

цьогорічний Олімпійський день має свої особливості у зв’язку з пандемією COVID-19. Водночас НОК готує чимало сюрпризів та цікавинок, щоб це свято, як завжди, стало по-справжньому спортивним, об’єднуючим та надихаючим.

«Всі вже звикли, що влітку ми відзначаємо Олімпійський день. На нього чекають і дорослі, і діти, спортсмени і прихильники здорового способу життя, всі, кому не байдужі олімпійські цінності. Але 2021-й – непростий рік. Вірю, що саме спорт може стати тією рушійною силою, яка здатна надихнути людей на нові звершення, повірити у власні сили, зарядитися енергією на подолання викликів сьогодення. Тому цьогорічний Олімпійський день в Україні ми проводимо під гаслом «Заряджайся спортом», – заявив президент НОК України Сергій Бубка.

Нагадаємо, в січні 1948 року Міжнародний олімпійський комітет (МОК) ухвалив рішення щорічно святкувати Міжнародний Олімпійський день 23 червня, щоб увічнити дату створення у 1894 році за ініціативи П’єра де Кубертена МОК.

У цей день національні олімпійські комітети проводять різні культурні та освітні заходи – спортивні семінари, зустрічі з олімпійськими чемпіонами, спеціальні олімпійські уроки для дітей, а також тематичні виставки, концерти, спортивні шоу-програми.