Федерація фігурного катання на ковзанах міста Києва буде представлена на позачерговій конференції Української федерації фігурного катання на ковзанах (УФФК) п’ятьма делегатами. Їх було обрано на позачергових зборах столичної громадської організації, які відбулися сьогодні під головуванням її президента Ольги Петрової.

Члени київської федерації одноголосно визначили делегатами президента УФФК Михайла Макарова, віце-президентів УФФК Ганну Турчинову та Даніля Амірханова, члена президії УФФК Ірину Медведєву та президента  ГО «Федерація фігурного катання на ковзанах міста Києва» Ольгу Петрову.

Позачергова конференція Української федерації фігурного катання на ковзанах відбудеться 17 квітня. Її учасники розглянуть зміни до Статуту організації та затвердять новий склад президії. «Це ті два питання, які ми  відтермінували на черговій звітно-виборчій конференції і тепер маємо їх розглянути», – зазначив у коментарі для нашого сайту президент УФФК Михайло Макаров.

Він наголосив, що статут Федерації потребував оновлення з огляду на нові законодавчі вимоги до громадських організацій.

«Нині роботу щодо приведення нашого основного документу у відповідність до чинного законодавства завершено, у ньому відображено демократичні принципи роботи Федерації, розвитку фігурного катання. В процесі роботи ми отримали пропозиції  від наших регіональних організацій, врахували їх  і за десять днів до позачергової конференції розішлемо всім її учасникам остаточну редакцію статуту», – уточнив Михайло Макаров.

Щодо складу президії очільник УФФК сказав, що він особисто не бачить сенсу змінювати його, оскільки черговою конференцією робота Федерації була визнана задовільною. «На попередній конференції вже було дано оцінку, тому який сенс робити глобальні зміни у структурі? Буду пропонувати тих, хто ефективно працює. Я не прихильник революційних методів ведення справ, більше схиляюся до консервативних підходів», – заявив Михайло Макаров.

Під час позачергових зборів ГО «Федерація фігурного катання на ковзанах міста Києва» до її складу було прийнято 11 нових членів.