ISU уклали угоду з кількома дослідниками з Університету Брунеля, Великобританія, яким Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) доручило проаналізувати програму “Чистий спорт”, яку пропонує ISU через свою програму “Чистий лід” та інші антидопінгові Освітні програми, пропоновані Національними антидопінговими організаціями (NADO) та іншими антидопінговими та освітніми установами, з якими контактують члени ISU.
Знайдіть нижче посилання, вони призначені лише для спортсменів, а інші посилання призначені для офіційних осіб. «Службові особи» включають тренерів, членів виконавчого комітету, головного виконавчого директора / генерального секретаря, менеджера чи адміністратора, технічну службову особу тощо. Усі зібрані відповіді мають бути лише для дослідницьких цілей та анонімізовані.
Ми просимо членів ISU переслати ці посилання відповідним спортсменам та посадовим особам і просимо їх заповнити опитування не пізніше 7 червня 2021 року; відповідність оцінці буде відстежуватися на постійній основі, і ми просимо вашої підтримки тут. Важливо отримувати в опитуванні зворотний зв’язок від якомога більшої кількості спортсменів національного та міжнародного рівнів, а також від “чиновників”, які тісно пов’язані зі спортом.
Завершення опитування є добровільним та проводиться сліпо, опитування доступне англійською, китайською, німецькою та російською мовами. Очікується, що кожна людина виконає його один раз на цьому етапі, використовуючи одну з доступних мовних версій. Опитування можна заповнити протягом 10 хвилин.