6 листопада 2016 року в одеському Палаці спорту відбувся святковий концерт на честь відкриття льодової арени. Для Одеси – не просто довгоочікувана історична подія  в спортивному житті міста, а й перехід на новий, високий рівень розвитку та становлення фігурного катання. Протягом 20-ти років одеські фігуристи змушені були тренуватися в інших містах та країнах. Саме зараз, фігуристи нарешті отримали довгоочікуваний шанс тренуватися в Одесі. На новій, власній, одеській льодовій арені.

Нарешті в одеський  Палац спорту знову повернеться спорт, чемпіонати та нові чемпіони з фігурного катання.

Завдяки роботі депутатів обласної ради та інвесторів, було відновлено льодову арену міжнародного стандарту – 30х60м з трибунами для 3000 глядачів ,з новим обладнанням –  сучасні пропускні системи, обігрів трибун.

Анатолій Урбанський – голова одеської обласної ради, відкрито та гордо сказав –   « в нашій школі фігурного катання, велика кількість нагород, але головним і найбільшим досягненням є те, що в неї є – велика кількість друзів та вихованців. Спорт повернувся в стіни цієї будівлі, а це означає, що юні таланти отримають можливість розвиватися та вдосконалюватися, слава міста та області буде зростати, а Гімн України буде звучати на європейських і світових льодових аренах».

На відкритті льодової арени, також, був присутній заступник міністра молоді та спорту Микола Даневич,  й зірка параолімпійського спорту – Світлана Трифонова.

Після закінчення урочистої частини випускники та вихованці СДЮШОР «Льдинка», спортсмени міжнародного рівня – Віктор Петренко- олімпійський чемпіон, В”ячеслав  Загороднюк- чемпіон Європи і Руслан Гончаров – бронзовий призер Олімпійських ігор, а також заслужені тренери з фігурного катання  і 400 юних вихованців секції фігурного катання, виступили перед глядачами й подарували незабутнє шоу під звуки симфонічного оркестру.

Відкриття льодової арени в Одесі – надзвичайно значуща подія, не лише в житті спортсменів, а й в житті самого міста. В цілому, розділити цю радісну подію з одеситами зібралася велика кількість людей – 5000 глядачів.

Українська Федерація фігурного катання на ковзанах також мала шанс привітати Одесу та фігуристів  з відкриттям нової льодової арени  в Палаці спорту.

Михайло Макаров – президент Федерації фігурного катання на ковзанах привітав фігуристів та побажав – процвітання, многая та довгая літа новій льодовій арені, перемог та високих досягнень фігуристам.