Одеський танцюрист Іван Качур став одним з п’яти переможців флешмобу-конкурсу #тренуйсявдомаодеса, який проводився за ініціативи відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Як повідомляє прес-служба регіонального осередку, учасниками челенджу стали понад 200 людей з Одеської області та Києва віком від 4-х до 71-го року. За умовами конкурсу, вони розміщали у соцмережах Інстаграм та Фейсбук відеоролики своїх домашніх тренувань, поставивши хештег #тренуйсявдомаодеса.

До участі долучилися представники 18-ти видів спорту, а одними з найактивніших визнано фігуристів з одеської СДЮШОР «Крижинка», які отримали заохочувальні призи. Зокрема, великий успіх мали відеоролики  онлайн-занять групи відомого тренера Олени Воропаєвої.

Лауреат конкурсу Іван Качур також є вихованцем СДЮШОР «Крижинка». Нагадаємо, спортсмен виступає в дуеті з Єлизаветою Семеновою. У січні цього року одесити стали переможцями міжнародного турніру Mentor Torun Cup у категорії Basic Novice. Танцювальну пару тренує Альона Каламурза, котра й сама взяла активну участь у флешмобі  #тренуйсявдомаодеса.

Конкурс тривав з 31 березня по 11 травня. Загалом його учасники розмістили у соцмережах 1587 відеороликів з домашніми тренуваннями.