Українські танцюристи Олександра Назарова/Максим Нікітін повністю готові до змагань на чемпіонаті світу з фігурного катання,який триває у Гельсінкі. Вони розпочинають боротьбу завтра,31 березня, а сьогодні завершують тренування на льоду «Хартвалл арени».

«Ми почуваємося добре і готові змагатися», – сказав Максим нашому сайту.

За словами фігуриста, він та Олександра максимально ефективно провели підготовчий період до чемпіонату. «Ми посилено готувалися чотири тижні і виконали весь запланований об`єм роботи. Не хочу наврочити, але є відчуття впевненості у своїх силах. Ми у хорошій фізичній формі і постараємося показати на льоду все,що можемо», – заявив Максим Нікітін.

Він також повідомив, що після чемпіонату Європи програми,як коротка,так і довільна, суттєво не змінилися.

«Ми внесли низку незначних змін технічного характеру,можна сказати,непомітних глядацькому оку. Вони стосуються,наприклад,кроків у деяких моментах…Але загалом програми будуть представлені у тому вигляді,у якому ми виступали з ними на європейському чемпіонаті», – уточнив фігурист.

Нагадаємо, український дует Олександра Назарова/Максим Нікітін тренується у США в Ігоря Шпільбанда. Фігуристи успішно виступили на цьогорічному чемпіонаті Європи, увійшовши до ТОП-10 найсильніших танцювальних дуетів континенту, а також здобули перемогу на зимовій Універсіаді.