Чемпіони України в спортивних танцях на льоду Олександра Назарова та Максим Нікітін лідирують на міжнародному турнірі «Кубок Віктора Петренка», який триває в Одесі. За ритмічний танець вони отримали 75.17 балів, майже на 6.50 балів випередивши дует з Великої Британії Сашу Фіар/Джорджа Уоддела, які набрали 68.47 балів. На третьому місці йдуть польські танцюристи Анастасія Полібіна/Павел Головішніков – 60.13.

Учні харківського тренера Галини Чурілової на одеських стартах презентують свої нові програми, підготовлені до олімпійського сезону. Ритм-танець, з яким вони вперше виступили на змагальному льоду, поставлений під легендарну «Hit the road Jack».

Після виступу Олександра та Максим заявили, що загалом задоволені своїм прокатом.

«Прокат був досить вдалий як для першого старту. Звичайно, наразі ще не може бути такої готовності, що хоч завтра на Олімпіаду. Все ж у нас була надто велика перерва і ми навіть трохи відвикли від змагальної атмосфери. Але коли вийшли нарешті на лід, всі емоції, відчуття повернулися і ми відкатали цілком задовільно. Здається, тренери також так вважають…Ще будемо говорити з фахівцями про певні базові речі, переглянемо відео, все проаналізуємо, подивимся, як виглядали костюми в живому прокаті», – сказав Максим Нікітін в коментарі сайту УФФК. Він також зазначив, що музична ідея танцю належить Олександрі, а у постановці українському дуету традиційно допомагав Олександр Жулін.

Юніори сьогодні також представили ритмічний танець. Наш дует Марія Пінчук/Микита Погорєлов із сумою балів 59.42 йде другим, поступаючись чемпіонам Кіпру Ангеліні Кудрявцевій/Іллі Каранкевичу – 63.36. Замикають першу трійку грузинські спортсмени Юлія Лебедєва-Бітадзе/Дмитро Пархоменко – 55.74.

23 жовтня «дорослі» та юніорські дуети виступлять з довільним танцем.

В чоловічому та жіночому одиночному катанні, де також змагаються сеньйори та юніори, учасники вийшли на лід з короткими програмами. Після першого виступу найбільшого успіху досягли українські юніори, які склали трійку лідерів. Виграв коротку програму Кирило Марсак з чудовим каскадом потрійний лутц+потрійний тулуп – 61.63, слідом за ним йдуть Гліб Смотров – 57.46 та Вадим Новіков – 55.63.

В «дорослій» категорії  лідирує Кирило Лішенко – 56.10, на другому місці ще один українець Сергій Соколов – 53.58, на третьому фігурист з Латвії Даніелс Кочкерс – 53.00.

В змаганнях юніорок відзначилися наша Софія Григоренко, яка увійшла до групи лідерів з третім результатом – 47.33. Перші дві позиції у латвійських спортсменок- Анастасія Конга набрала 50.26 балів, а Софія Степченко – 48.55.

В категорії дорослих фігуристок заявлена лише одна учасниця –Анете Лаце з Латвії. Вона без жодної помилки виконала коротку програму і  отримала від суддів 60.69 балів.

Переможці та призери в одиночному катанні визначаться у юніорів 23 жовтня, у сеньйорів – 24 жовтня.