Танцювальну пару Олександру Назарову та Максима Нікітіна визнано найкращими спортсменами Харківської області за підсумками виступів на змаганнях у грудні.

Про це нашому сайту повідомили у Національному олімпійському комітеті України.

За фігуристів одностайно проголосували члени відповідної комісії відділення НОК у Харківській області. Після її засідання приймала вітання також перший тренер танцювального дуету, один з його нинішніх наставників  Галина Чурілова, яку було названо кращим тренером місяця.

Нагадаємо, харків’яни Олександра Назарова та Максим Нікітін успішно виступають у нинішньому сезоні. Зокрема, у грудні вони виграли міжнародні змагання Santa Claus Cup, а раніше посіли призові місця на турнірах Lombardia Trophy та Warsaw Cup. На чемпіонаті світу-2017 фігуристи вибороли для України ліцензію на участь в Олімпійських іграх у Пхьончхані і, отримавши блискучу перемогу на грудневому чемпіонаті України, здобули право  виступити на олімпійському льоду.

Наразі  Назарова та Нікітін тренуються у США у відомого фахівця Ігоря Шпільбанда. Спортсменів постійно консультує також Галина Чурілова, котра тренує ще одну перспективну танцювальну пару – Дар’ю Попову та Володимира Бєлікова. У ці дні обидва дуети готуються до чемпіонату Європи,що стартує 15 січня у Москві.