Українці Олександра Назарова та Максим Нікітін стали чемпіонами зимової Універсіади-2017 у спортивних танцях на льоду.

У змаганнях танцювальних пар,які щойно завершилися в Алмати(Казахстан), наші фігуристи були кращими як у короткій програмі, так і у довільній програмах,набравши загалом рекордні 165,62 балів. 

Зокрема,їхній довільний танець, для якого фігуристи обрали у цьому сезоні музику з кінофільму «Невдахи», не лише був високо оцінений суддями,але й викликав справжнє захоплення декількох тисяч глядачів льодового палацу. Українці виступали яскраво,з настроєм,показавши якісне катання і не залишивши суперникам жодного шансу наздогнати їх: коли на табло висвітилась оцінка нашого дуету за довільну – 101,50 балів,ще до завершення виступів усіх 14 пар стало ясно, хто здобув найвищу нагороду Універсіади… 

«Саша та Максим каталися просто неймовірно! Усе було виконано чудово – четвертого рівня доріжки, твізли третього…Вони заслужили це «золото». Дует росте просто на очах, фігуристи розвиваються, постійно шукають щось нове, «свої» елементи. Нинішній сезон складається для Олександри Назарової та Максима Нікітіна як ніколи вдало,будемо сподіватися, що й завершиться він так само успішно», – заявила в інтерв`ю нашому сайту тренер Галина Чурілова,яка перебуває в Алмати. 

Для дворазових чемпіонів України Олександри Назарової/Максима Нікітіна – це друга нагорода великих міжнародних змагань: у 2015 році вони стали бронзовими призерами чемпіонату світу серед юніорів. Після цього вихованці харківського тренера Галини Чурілової,які наразі тренуються у США у Ігоря Шпільбанда, швидко освоїлися серед «дорослих» дуетів,демонструючи стрімкий прогрес. Так, на цьогорічному чемпіонаті Європи 20-річна Олександра та 22-річний Максим увійшли до ТОП-десятки кращих танцювальних пар континенту,посівши 9-е місце.

Срібні медалі Універсіади дісталися росіянам Софії Євдокимовій/Єгору Базіну – 156,96.

На третьому місці – Шарі Кох/Крістиан Нойштерн з Німеччини – 154,00.