Український танцювальний дует Олександра Назарова/Максим Нікітін здобув перемогу на міжнародному турнірі Mezzaluna Cup, який завершився сьогодні в Ментані (Італія).
Харків’яни, які виступали в категорії сеньйори, виграли обидві програми. У ритмічному танці вони показали результат 69.51 і мали мінімальну перевагу – трохи більше балу над французьким дуетом Аделіною Галявієвою та Луї Тероном, що передбачало гостру боротьбу за лідерство у другому прокаті. Але довільний танець не залишив жодних сумнівів у тому, хто зійде на вищу сходинку п’єдесталу. Свою яскраву програму, де фігуристи постають в образах французьких мімів, українці відкатали впевнено, емоційно, на хорошій швидкості, якісно та технічно виконавши всі елементи. Судді високо оцінили також художній аспект танцю. Загалом за довільну програму учні Галини Чурілової отримали 109.44 балів, обійшовши французів більше, ніж на 5 балів. Підсумкова ж оцінка за два виступи склала 178.95 балів.
Галявієва/Терон залишилися на другому місці – 172.52, третю позицію зберіг за собою італійський дует Жасмін Тессарі/Франческо Фіоретті – 171.16.
Українські танцюристи «везуть» додому ще дві нагороди. У категорії Advanced Novice перемогли Ліка Бондар/Артем Коваль – 104.58, а Марія Пінчук та Олексій Щуров посіли третє призове місце – 94.00.

ЛІКА БОНДАР 27049
В юніорській категорії четверте місце за підсумками двох танців посіли українці Анна Чернявська та Олег Муратов – 135.24, восьме – Софія Лизогуб та Данило Єфременко – 117.86.
Нагадаємо, міжнародний турнір Mezzaluna Cup проводиться лише у спортивних танцях на льоду в різних вікових категоріях.