16-річна українська одиночниця Анастасія Шаботова не потрапила до числа 25-и фігуристок, які виступлять в довільній програмі на зимових Олімпійських іграх в Пекіні.

Учениця Світлани Панової невдало виступила в короткій програмі, посівши останнє, 30-е місце. За прокат своєї композиції під «Щедрика» Леонтовича наша спортсменка отримала лише 48.68 балів. Анастасія впала з потрійного акселя, помилилася на потрійному фліпі, а в каскаді потрійний лутц+потрійний тулуп другий стрибок виконала у два оберти.

«Під час тренувань все йшло добре, всі прокати були чисті. Підготовка також була стабільною, без падінь, однак щось у виході на офіційну програму пішло не так… Дякую усім за підтримку!», – цитує Анастасію Шаботову пресслужба НОК України.

Лідирує в змаганнях жінок Каміла Валієва (РОК). Спортсменка припустилася помилки під час виконання потрійного акселя (степ-аут), але отримала за свій прокат 82.16 балів. На другому місці ще одна представниця команди РОК Анна Щербакова – 80.20, третьою йде японська фігуристка Каорі Сакамото – 79.84.

З довільною програмою спортсменки виступлять 17 лютого.

Нагадаємо, вчора виконком МОК ухвалив рішення не проводити церемонію нагородження у жіночому одиночному катанні, якщо Валієва, яка здала позитивний допінг-тест, посяде призове місце.