Український танцювальний дует Олександра Назарова/Максим Нікітін кваліфікувався до довільної програми на зимових Олімпійських іграх-2022 в Пекіні. 

Учні харківського тренера Галини Чурілової виступили сьогодні з ритмічним танцем, прокат якого судді оцінили у 65.53 балів. Наші фігуристи отримали найвищі рівні за серію твіззлів та підтримку, але оцінка решти елементів була невисокою. Сума за техніку склала 35.44, а за компоненти – 30.09 балів. 

Як передає з Пекіна пресслужба НОК України, Олександра та Максим вважають, що у ритм-танці «виклалися на сто відсотків» і показали на льоду свій максимум. 

«Для нас це вже другі Ігри, але нині ми їхали (до Пекіна), не зовсім розуміючи всю ситуацію через ковідні умови. Однак дуже раді, що вдалося виступити в командних змаганнях. Двічі представляти рідну країну на Олімпійських іграх – це великий досвід, ми пишаємося цим. Також це прекрасний показник того, що рівень фігурного катання в Україні зростає», – заявили танцюристи. 

Перед довільним танцем лідирує французький дует Габріела Пападакіс/Гійом Сізерон. Срібні призери Олімпійських ігор-2018 набрали рекордну суму балів –  – 90.83.  Другими йдуть Вікторія Синіцина та Микита Кацалапов(РОК) – 88.85, менше двох балів їм програють американські фігуристи Медісон Хаббел та Закарі Донох’ю – 87.13.

З довільним танцем дуети виступлять 14 лютого.