Український фігурист Іван Шмуратко посів 24-е місце в чоловічому одиночному катанні на зимових Олімпійських іграх в Пекіні.

За підсумками двох програм учень Марини Амірханової набрав 205.76 балів. Також 24-м він став у довільній програмі, яку виконав не надто вдало, припустившись помилок у стрибковій частині. За свій прокат наш фігурист отримав 127.65 балів. 

«Олімпіада в Пекіні розпочалася для мене з випробування. Через позитивний тест (на коронавірус) я декілька днів перебував на карантині, не зміг допомогти збірній в командних змаганнях, але був радий повернутися. Олімпійські ігри не схожі на інші змагання, тут присутній особливий тиск. Однак я працюю в тому напрямку, щоб не засмучуватися тим, що заважає, а цінувати те, що допомагає. Тож рухаюся лише в напрямку позитиву та прогресу», – цитує Івана Шмуратка пресслужба НОК України. 

20-річний Іван Шмуратко вперше виступив на Олімпійських іграх. 

Олімпійським чемпіоном із загальним результатом 332.60 балів став 22-річний американський фігурист Нейтан Чен. У довільній програмі він чисто виконав п’ять стрибків у чотири оберти і отримав за прокат 218.63 балів. Чен є триразовим чемпіоном світу. Срібну медаль виборов японський фігурист Юма Кагіяма – 310.05. Його співвітчизник – срібний призер Олімпіади-2018 Уно Шома став третім – 293.00.

12 лютого на лід вийдуть танцювальні дуети, а 15 лютого розпочнуть боротьбу жінки. В означених дисциплінах Україну представляють відповідно Олександра Назарова/Максим Нікітін та Анастасія Шаботова.