15-річна Анастасія Архіпова здобула бронзову медаль зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який триває в Сараєво та Східному Сараєво.

Українська одиночниця зійшла на юнацький олімпійський подіум після того, як у довільній програмі, так само як і в короткій,показала третю суму балів, довівши, що вона є однією з найсильніших на континенті у своїй віковій категорії. Вочевидь, хвилювання не дозволило Анастасії повною мірою  продемонструвати сьогодні всі свої можливості на льоду, зокрема, у стрибковій частині. У той же час українка у своїй програмі на пісню Джона Леннона «Imagine» була артистичною, показала чудове ковзання. Її оцінка за довільну склала 103.15 балів, а за підсумками двох програм фігуристка отримала 161.73.

Анастасія Архіпова принесла українській юнацькій збірній, яка виступає  на аренах ЄЮОФ у п’яти видах спорту, другу медаль. Спортсменку  та її тренера Марину Амірханову уже привітав з цим досягненням президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка. Він висловив побажання, щоб цей успіх став гарною запорукою для подальших звершень та перемог.

АРХІПОВА5

Золоту медаль в одиночному катанні дівчат здобула росіянка Анна Щербакова – 202.79. 14-річна фігуристка, яка раніше першою в історії жіночого одиночного катання виконала відразу два лутци у чотири оберти в одній програмі, на льоду «Скендерії» була дещо невпевненою, впавши з четверного лутца та припустившись ряду помарок в інших елементах.

Друге місце в італійки Лукреції Беккарі – 173.69.

Нагадаємо, сьогодні увечері визначаться чемпіони ЄЮОФ в одиночному катанні юнаків. Наш Андрій Кокура після короткої програми посідає шосте місце.